Tule oma toiduautoga toitlustama!

Kassisaba kevadpäev toimub sel aastal juba kolmandat korda. Sel korral 23. aprillil (laupäev) Falgi pargis orienteeruvalt kella 12-st päeval kuni 22.00-ni õhtul. Esmakordselt anname toitlustuse poolelt vabad käed Foodtruckidele! Meil on plaanis sulgeda Adamsoni tänav liikluseks ja panna sinna ritta justnimelt toiduautod! Ja neid kuskil ainult maksimum 6 autot!
Kassisaba kevadpäev on Kassisaba seltsi korraldatav iga-aastane pereüritus, mil pargist käib läbi ligi paar tuhat inimest. Tänavuaastane päev saab olema mänguline igas mõttes, planeeritud on sportlikud, tantsulised, loomingulised tegevused suurtele ja väikestele. Laval esinevad nii kohalikud kui maailma kaugematest nurkadest tulevad esinejad. Samas on meie ettevõtmine lihtne ning siiras, suunatud justnimelt nii Kassisaba elanikele kui ka juhuslikult parki sattuvatele turistidele. Kassisaba Kevadpäev on alkoholivaba, mistõttu saab müüa kõike muud joodavat, kust kraad puudub. 🙂
Kui Sa tunned, et just Sinu toiduauto võiks sobida meie kevadpäevale, siis tuleb teha järgmist:

  • Osalemissoov saata nele.tiiman@gmail.com
  • Osalemissooviga koos palume saata ka info elektrivajaduse (220 v ja/või 4 kw tööstusvoolu vajadus), vee kasutamise vajaduse kohta. Plus muud vajadused, mis võiksid olla. Toitlustaja peab ise hankima vajaminevad tehniliselt korras olevad pikendusjuhtmed elektrijaotuspunktist müügiplatsini. Häda korral proovime aidata, kuid seda tuleb märkida juba sooviavalduses, et teame sellega arvestada.
  • Osalustasu 49 eurot auto pealt (17.aprilliks ülekantud summad annavad õiguse müügipinnale)
  • Osalemissoovide saatmine toimub kuni 03. aprillini 2016